27/04/2022

מחליף חום גז פליטה להשבת עודפי חום, מחברת אלפא לאבל

Aalborg Micro (Alfa Laval) | מחליף חום ודוד קיטור אלבורג

מחליף חום זה מחברת אלפא לאוול העולמית הוא מחליף חום ייחודי ומותאם. חברת Alpha Laval היא מהחברות המובילות בעולם הטכנולוגיה לפתרונות מותאמים, יעילים ומקצועיים לתעשיות השונות. בין השירותים הקיימים לתעשייה הכימית, הפארמה, מיזוג אוויר,השבת חום, החלפת חום ועוד…

בתור היבואנים הרשמיים של החברה בישראל, אנחנו מייצגים את מוצריה ושירותה המקצועי באופן המדויק והתואם ביותר לכם. משירותי אספקה והתקנה, תיקונים ותחזוקה, התאמת מוצרים ומכירה לתעשיות.

 

מחליף חום אלבורג לתעשיה

מחלף חום (או: מחליף חום) הוא מתקן אשר מעביר חום בין זורמים. מפל הטמפרטורות הקיים בניהם דוחף את החום לעבור מאחד לשני. מחליף החום הוא האחראי על התהליך.
בין מחליפי החום לתעשייה, ניתן למצוא מחליפי חום נירוסטה, מחליף חום פלטות, מחליפי חום טיטניום, מחליף חום לנוזלים ועוד…
יש להתאים את סוג המחליף לסוג העבודה על מנת לקבל את הביצועים הטובים ביותר!
מבין הסוגים הקיימים, ה-Aalborg Micro של אלפא לבל הוא מחליף חום גז פליטה קומפקטי שתוכנן במיוחד עבור השבת עודפי חום מטורבינות גז וממנועים קטנים, וכן מתהליכים נקיים של גז פליטה.
בנוסף, הוא משמש באופן ייחודי בתור אקונומייזר/אקונומייזר לעיבוי, למשל עבור דוד מחליף חום, בוילר גז או סולר ובוילרים אחרים.

 

שימושים במחלפי חום

ה-Aalborg Micro יכול לפעול עם מגוון חומרים. בין החומרים נמנים מים, טריאתילן גליקול (TEG) ושמן נוזלי תרמי (TFO).
למחליפי החום קיימים שימושים רבים כמו השבת חום, החלפת חום וחיסכון באנרגיה. לכן, בתעשיה קיימים מחליפי חום שונים בעלי תכונות ייחודיות ומתאימות.
חשוב להתאים את מחליף החום לסוג העבודה שעליו לבצע. בתעשיות רבות משתמשים במחליפי חום מיקרו מחברת Alfa Laval על מנת להתאים את מחליפי החום לשימוש הנכון.

 

מחליף החום Aalborg ועיצובו הייחודי

ה- Aalborg Micro הוא מחליף חום עמיד ביותר ובעל יעילות מירבית! הוא כולל משטח חימום המורכב ממספר צינורות קואקסיאליים המסודרים במעטפת גלילית אנכית או אופקית. המבנה זה מבטיח ביצועים לטווח ארוך ללא תקלות, עם הספקים הנעים בין 250 ל-5,000 קילו ואט!
משטח החימום של ה-Aalborg Micro נבנה כך שיהיה קל לתחזק אותו. ניתן לנקות אותו באמצעות תהליך פירוליזה או בהפעלה במצב יבש. ניתן להשתמש גם במנשפי פיוח לפיח עם אוויר דחוס, קיטור או מים. בעת הצורך, ישנו וסת המאפשר לחלק מגז הפליטה לעקוף את משטח החימום של היחידה.
ישנם גם מחליפי חום ייעודיים למיזוג אוויר ותעשיית הגזים או מחליפי חום לעבודות תהליך.

 

מאמרים קשורים

עוד ציוד לתעשייה ומידע מקצועי...

ביצוע הזמנה

מעוניינים להזמין את המוצר?

השאירו פרטים ונציגינו יצרו אתכם קשר.

המוצר נוסף לעגלה

לאן ממשיכים?

דילוג לתוכן